BOŽIĆNI KRNDIJA TRAIL 2017 SRK BARABER
POREDAK-  KRATKA - SNAŠE (cure)
Privremeni neslužbeni poredak SBTL DUGA
Poredak Ime i prezime Tim Vrijeme Napomena
1 Vlasta Lončarić Baraber Extreme Team 1:33:27  
2 Danijela Černić AK Slavonija - Žito 1:46:08  
3 Laura Šoš Baraber Extreme Team 1:52:28  
4 Gabriela Poslon Baraber e.t. 1:55:29  
5 Dunja Straka SRK Baraber 1:58:22  
6 MARTNA MALOČA   1:58:31  
7 barbara horvat   2:03:42  
8 Monika Bizik Krajačić individualac 2:06:52  
9 Jasna Plemeniti Individualac 2:21:33  
10 Vesna Janković Đurinski Individualac 2:22:16  
11 Katarina Benčina   2:29:20  
12 Martina Gerbec Matić Torpedo Runners 2:31:47  
13 Margareta Milaković PSD Železničar Novi Sad 2:32:30  
14 Jelena Rodić BK Maraton team 2:42:43  
15 Tatjana Ilinčić Ind 2:55:41  
16 Vanja Majstorović   2:55:41  
17 Mirela Đakovac Baraber 3:04:28  
18 Eleonora Matić SRK Baraber extreme team 3:09:56  
19 TAMARA DABOV   3:14:41  
20 Jelena BRAJNOVĆ   3:29:23  
21 Ana Bogadi Run.hr 3:36:52  
22 Antonija Fortunato Kovač Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 3:39:01  
23 Ema Tropp Pk Varazdin 3:44:12  
24 Ivana Tokić Individualac   3KT
POREDAK - KRATKA - LOLE (baje)
Poredak Ime i prezime Tim Vrijeme Napomena
1 Slaven Kožić   1:25:49  
2 Nikola Biter Baraber Extreme Team 1:25:58  
3 Branimir Ljutak   1:26:24  
4 Danijel Dunković Maraton Klub Hrvatski Sokol 1:27:59  
5 Antonio Dujmović SRK Baraber 1:39:30  
6 Mijo Benković SRK BARABER 1:45:59  
7 Igor Mogoroš Baraber extreme team 1:46:34  
8 Matej Kozari INDijanac 1:47:17  
9 Ivan Vitenberg   1:48:26  
10 luka horvat   1:54:12  
11 Luka Kovač KPS Baraber Extreme Team 1:54:12  
12 Tihomir Kovač Baraber Etreme Team 1:54:37  
13 Mario Perić PD Mališćak, HEP running team 1:55:03  
14 Damir Raich Dule i prijatelji 1:58:39  
15 Vedran Matić   1:59:05  
16 Miloš Čović   2:01:32  
17 Goran Jureković Klub SKOK 2:12:46  
18 Ivica Liović Ind 2:17:31  
19 Tihomir Djedović Klub SKOK 2:17:40  
20 Mladen Lapaš Klub SKOK 2:17:48  
21 Nikola Sabolić Klub SKOK 2:17:57  
22 Željan Turalija SRK Baraber 2:17:57  
23 Tihomir Kolembus UDRUGA ZDRAVO TRČANJE 2:19:15  
24 Hrvoje Tržić PD Krndija Našice 2:22:08  
25 Darko Majdenić IND 2:23:43  
26 Ivan Kočiš Dogzići 2:29:37  
27 Jovica Cucić ARK FRUŠKA GORA 2:31:21  
28 Siniša Crnčan BK Maraton team 2:42:43  
29 Ivan Kovač Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 2:45:36  
30 Kruno Rodić   2:47:54  
31 Josip Đakovac Baraber 3:04:28  
32 Ranko Pecikozić Baraber Extreme Team 3:08:21  
33 Marko Lastrić   3:08:30  
34 Igor Rupnik Ind 3:13:41  
35 Noa Čvagić SRK BARABER 3:17:08  
36 Matija Čvagić SRK BARABER 3:17:08  
37 Andrej Barlafa Indv 3:44:30  
38 IVICA KEREP BK MARATO TEAM   3KT
39 Goran Špehar     3KT
40 Dragan Baličević PD Đakovo   DNF