PAPUK TREK & TRAIL 2017 SRK BARABER
POREDAK Light
Challenger Active
Poredak St br Spol Ime i prezime Tim Država Vrijeme Napomena
1 703 M ANTONIO ARBANAS Saucony Akademija Trčanja Slavonski Brod Hrvatska 0:45:20  
2 717 M marijan cindrić ak noga novska Hrvatska 0:46:06  
3 759 M Luka Kovač SRK Baraber Hrvatska 0:48:54  
4 906 M Tony Martinović      0:51:07  
5 903 M Mirko Soldo      0:52:55  
6 511 M Igor Radmilović BK Rotor Hrvatska 0:56:03  
7 789 M Mario Perić PD Mališćak, HEP running team Hrvatska 0:56:19  
8 755 M Vladimir Kirchbaum   Hrvatska 0:59:38  
9 746 M Josip Jadan IJP Virovitica Hrvatska 1:00:02  
10 756 M Darko Kljajić Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:00:34  
11 764 M Zdravko Lenac   Hrvatska 1:01:13  
12 977 M Matej Veršec     1:01:50  
13 740 M Maro Hegedis IJP Hrvatska 1:02:47  
14 443 M Mladen Lapaš Klub SKOK Hrvatska 1:03:13  
15 751 M Goran Jureković Klub SKOK Hrvatska 1:05:44  
16 796 M Nikola Sabolić   Hrvatska 1:05:54  
17 952 M Bruno Sunajko Klub SKOK Hrvatska 1:06:26  
18 754 M Hrvoje Kekez   Hrvatska 1:06:28  
19 741 M Andrej Hegediš IJP Hrvatska 1:08:35  
20 701 M Filip Anić PD Stribor Hrvatska 1:09:27  
21 821 M Marko Tomašević PD Stribor Hrvatska 1:09:38  
22 926 M Petat Kolarić DECATHLON OSIJEK Hrvatska 1:11:24  
23 752 M Hrvoje Jurić   Hrvatska 1:11:36  
24 817 M Goran Špehar Individualac Hrvatska 1:13:56  
25 996 M Adrijan Veselčić   Hrvatska 1:14:15  
26 758 M Drazen Komes Rekreativac Hrvatska 1:16:03  
27 786 M Mario Očić Zagorjeadventure team Hrvatska 1:16:48  
28 745 M Marko Ivanović Klub Skok Hrvatska 1:18:18  
29 801 M ZORAN SOPIĆ BODYFORM Hrvatska 1:18:40  
30 730 M Ivan Đakovac SRK Baraber Hrvatska 1:21:28  
31 728 M Josip Đakovac SRK Baraber Hrvatska 1:21:31  
32 774 M Jakov Matković Pužići Hrvatska 1:25:51  
33 938 M Lovro Matković Pužići Hrvatska 1:25:54  
34 714 M Zvonko Brkić BK Maraton Team Hrvatska 1:27:09  
35 765 M ZDRAVKO LJUBIĆ AK KOPRIVNICA Hrvatska 1:27:11  
36 707 M Edo Baksa Faxtel Team Kutina Hrvatska 1:33:45  
37 936 M Nikola Matković Pužići Hrvatska 1:35:01  
38 723 M Goran Ćuk Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:35:03  
39 986 M Nikola Juric   Hrvatska 1:38:24  
40 814 M Luka Škunca   Hrvatska 1:39:45  
41 829 M Pave Vitaljic Pave&Tata Hrvatska 1:42:16  
42 828 M Stipe Vitaljic Pave&Tata Hrvatska 1:42:16  
43 744 M Janko Ivaniš   Hrvatska 1:42:18  
44 780 M Marko Milas Retardirana Zvjezdica Hrvatska 1:45:39  
45 781 M Leon Milišić-Zečević SRK Baraber Hrvatska 1:52:14  
46 782 M David Milišić-Zečević SRK Baraber Hrvatska 1:52:24  
47 719 M Matija Čvagić SRK Baraber Hrvatska 1:52:34  
48 720 M Niko Čvagić SRK Baraber Hrvatska 1:52:35  
49 722 M Noa Čvagić SRK Baraber Hrvatska 1:53:02  
50 710 M Vladimir Bartoš   Hrvatska 2:20:57  
51 724 M Tihomir Djedović Klub SKOK Hrvatska 2:28:36  
52 800 M nikola sokol sokol-kezele Hrvatska 2:29:00  
53 833 M Marten Weiser Marco Weiser Ostale zemlje u EU 2:33:56  
54 807 M Rafael Sučić   Hrvatska 3:04:21  
55 904 M Mirko Soldo      3:44:08  
  6 M Andrej Barlafa Bauerfeind RUN team Hrvatska   DNF
1 547 Ž Laura Šoš SRK Baraber Hrvatska 0:57:48  
2 742 Ž Barbara Horvat IND Hrvatska 0:59:52  
3 792 Ž Kristina Princip Saucony Akademija trcanja Slavonski Brod Hrvatska 1:00:48  
4 743 Ž Anica Hribar OKB Slovenija 1:01:16  
5 785 Ž Marina Nenadović   Hrvatska 1:05:56  
6 787 Ž Željka Pajc Muharemović   Hrvatska 1:07:49  
7 922 Ž Lidija Amroš   0:00:00 1:08:30  
8 702 Ž Iva Anić IND Hrvatska 1:09:27  
9 808 Ž Mateja Suk   Hrvatska 1:09:44  
10 518 Ž Marina Rogina   Hrvatska 1:10:03  
11 778 Ž Mirna Mikić Saucony akademija trčanja Hrvatska 1:10:27  
12 367 Ž Marija Fržić   Hrvatska 1:10:41  
13 768 Ž Maja Majić Saucony Akademija Trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:10:57  
14 376 Ž Ivana Guštin SD Vrhovac Hrvatska 1:11:07  
15 477 Ž Lucija Mužek SD Vrhovac Hrvatska 1:11:19  
16 757 Ž Nina Koceić SRK Baraber Hrvatska 1:12:10  
17 767 Ž Iva Majić Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:12:37  
18 712 Ž Tihana Bišćan Motiv Hrvatska 1:12:39  
19 738 Ž Antonija Galić   Hrvatska 1:13:00  
20 810 Ž Sanja Šemuga   Hrvatska 1:13:13  
21 816 Ž Lidija Špehar Individualac Hrvatska 1:13:56  
22 820 Ž Ivana Tokić   Hrvatska 1:15:51  
23 818 Ž Marina Švegović Žnidarić IND Hrvatska 1:16:01  
24 930 Ž Marta Očić   0:00:00 1:16:44  
25 948 Ž Sandra Weitner   0:00:00 1:17:40  
26 802 Ž TATJANA SOPIĆ BODYFORM Hrvatska 1:18:37  
27 809 Ž Jelena Šakić Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:18:55  
28 822 Ž Manuela Tomljenović Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:19:03  
29 727 Ž Jelena Dulikravić   Hrvatska 1:19:10  
30 708 Ž Ines Balog   Hrvatska 1:19:24  
31 761 Ž Luna Krizan   Hrvatska 1:19:28  
32 731 Ž Mirela Đakovac SRK Baraber Hrvatska 1:21:29  
33 769 Ž Ana Marić MOTIV Hrvatska 1:22:17  
34 706 Ž Klara Baksa Faxtel Team Kutina Hrvatska 1:22:17  
35 923 Ž Sanja Đurić   0:00:00 1:25:48  
36 750 Ž Danijela Jozić Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:25:50  
37 763 Ž Katarina Lasić ZTŠ Hrvatska 1:26:46  
38 736 Ž Tea Fleck   Hrvatska 1:26:56  
39 713 Ž Katarina Bošnjak Ind Hrvatska 1:26:59  
40 795 Ž Ivana Roksandić-Križan   Hrvatska 1:27:36  
41 733 Ž Edita Ercek   Hrvatska 1:27:38  
42 793 Ž Ivana Pušić IND Hrvatska 1:28:44  
43 770 Ž Sara Matičević Saucony Akademija trčanja Sl.Brod Hrvatska 1:29:10  
44 811 Ž JULIJANA ŠIMIĆ Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:30:58  
45 726 Ž Svjetlana Dudrak Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:31:10  
46 788 Ž Irena Palameta   Hrvatska 1:31:29  
47 748 Ž Maja janković   Hrvatska 1:31:31  
48 951 Ž Vesna Kačan   Hrvatska 1:33:56  
49 988 Ž Zeljka Varjacic   Hrvatska 1:38:22  
50 834 Ž Vida Zrnčić   Hrvatska 1:39:58  
51 815 Ž Marina Škunca   Hrvatska 1:41:13  
52 901 Ž Irena Filipović   0:00:00 1:41:15  
53 919 Ž Ana-Marija Krakić   Hrvatska 1:45:31  
54 766 Ž Mia Majetić   Hrvatska 1:45:33  
55 813 Ž brankica škarica Faxtel Team Kutina Hrvatska 1:45:36  
56 902 Ž Iva Soldo    0:00:00 1:48:38  
57 784 Ž Kristina Morić Skidajkile Hrvatska 1:50:05  
58 799 Ž Mirela Skocic Walk&Talk Hrvatska 1:50:25  
59 911 Ž Ljerka Kisić-Nikolić   0:00:00 1:50:36  
60 747 Ž Paulina Jadrešin Goforward Hrvatska 1:52:38  
61 721 Ž Ana Čvagić SRK Baraber Hrvatska 1:53:02  
62 732 Ž Ana Elkaz Saucony akademija trcanja Hrvatska 1:56:45  
63 737 Ž Antonija Fortunato Kovač Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 1:56:48  
64 762 Ž Marijana Kurtović Saucony Akademija trčanja Hrvatska 2:00:08  
65 771 Ž Sanja Matić Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Hrvatska 2:04:56  
66 929 Ž Nada Vardic saucony akademija trčanja slavonski brod Hrvatska 2:04:58  
67 941 Ž Nina Suhobilec Ilić   Hrvatska 2:07:34  
68 824 Ž Zala Tropp PK Varaždin Hrvatska 2:09:13  
69 823 Ž Emanuela Tropp Bauerfeind RUN team Hrvatska 2:09:13  
70 519 Ž Vlatka Saić-Sikirić   Hrvatska 2:11:03  
71 479 Ž Ana-Mari Nekić Bauerfeind RUN team Hrvatska 2:11:25  
72 772 Ž Andreja Matković Pužići Hrvatska 2:12:20  
73 776 Ž Lucija Matković Pužići Hrvatska 2:12:43  
74 937 Ž Petra Matković Pužići Hrvatska 2:12:45  
75 24 Ž Gabi Gabelica ZTŠ Hrvatska 2:15:43  
76 552 Ž Nataša Štefanac ZTŠ & TKZ Hrvatska 2:16:08  
77 790 Ž Tajana Petrinec Bartoš   Hrvatska 2:20:59  
78 783 Ž Gordana Modrušan Horvat   Hrvatska 2:27:08  
79 753 Ž Svjetlana Kalanj Bognar   Hrvatska 2:27:26  
80 953 Ž Ivana Djedović Klub SKOK Hrvatska 2:28:38  
81 832 Ž Diana Weiser Marco Weiser Ostale zemlje u EU 2:33:56  
82 773 Ž Marta Matković Pužići Hrvatska 2:36:36  
83 775 Ž Mirela Matković Pužići Hrvatska 2:36:49  
84 777 Ž Irena Mesiček IND Hrvatska 2:40:43  
85 827 Ž Nevenka Vezaj Zeljeznak Zagrebacka treking skola Hrvatska 2:40:45  
86 711 Ž Tatjana Birer Novoselovic Saucony škola trčanja Hrvatska 3:02:59  
87 806 Ž Mladena Sučić   Hrvatska 3:04:14  
  924 Ž Ljubica Sobota       DNF
  925 Ž Ana Sobota        DNF