Records 1 to 74 of 74
Kategorija
Ime
Prezime
Tim
Spol
Mjesto
Država
Kn
Potvrda prijave
 
Maraton ( 42km) Mirela Kristek SRK Baraber Ž osijek Hrvatska 0 0
Maraton ( 42km) Adrijana Šimić AK Sljeme Ž Zagreb Hrvatska 150 Da ++
Maraton ( 42km) Mirko Antoljak ind M Virje Hrvatska 150 Da
Maraton ( 42km) Alan Biro SRK Žuti Šešir M Osijek Hrvatska 0 0
Maraton ( 42km) Goran Draksler Glasnici istine M Slatina Hrvatska 150 Da
Maraton ( 42km) Željko Kanđera SRK Baraber M Našice Hrvatska 150 Da
Maraton ( 42km) Danijel Martinčić Ind M Đurđevac Hrvatska 0 0
Maraton ( 42km) Petar Šokčić SRK Žuti šešir M Osijek Hrvatska 0 0
Polumaraton (21km) Martina Baltić UMK Mazator Ž Slavonski Brod Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Ana Bogadi SRK Baraber Ž Zagreb Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Jasna Plemeniti Nexe team Ž Našice Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Katja Rajačić PUK SHREK Ž Zagreb Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Kristina Šakić UMK Mazator Ž Slavonski Brod Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Ana Tomaić Bernat Nexe Team Ž Našice Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Manuela Tomljenović UMK Mazator Ž Bukovlje Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Jasna Tušek - Lončarić Šapice Ž Višnjevac Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Jadranka Vuković   Ž Semeljci Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) MIJO BENKOVIĆ SRK BARABER M NAŠICE Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Jurica Erceg Udruga zdravo trčanje Osijek M Osijek Hrvatska 0 0
Polumaraton (21km) Ivan Galović IND M Đakovo Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Alex Gulta PUK Shrek M Zagreb Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Daniel Ikica Hrvatski Sokol Osijek, Udruga zdravo trcanje, Team Yamaha M Osijek Hrvatska 0 0
Polumaraton (21km) Vedran Jesenović Udruga Zdravo Trcanje M Kozarac Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Siniša Kanis UHBL PTSP-VPŽ Orahovica M Našice Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Ivan Lončarić Šapice M Višnjevac Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) ZDRAVKO LJUBIĆ IND. M VIRJE Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Zvonimir Mesinger   M Crnac Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Miša Nicinger Šapice M Slatina Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Duško Panjković Nexe-Team M Našice Hrvatska 0 0
Polumaraton (21km) Matija Peruško   M Osijek Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Ivan Špoljarić UZT M Belišće Hrvatska 150 Da
Polumaraton (21km) Domagoj Zmaić   M Donji Andrijevci Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Ana Bulić   Ž Orahovica Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Ivana Devald URT NEXE TEAM Ž Našice Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Ivana Džeba Olimpik Umag Ž Umag Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Marina Grgić   Ž Osijek Hrvatska 0 0
Rekreacijska (11km) Danijela Hofman Škola trčanja Orahovica Ž Orahovica Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Daniela Kanis REKREATIVA Ž Našice Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Nikolina Kerep   Ž Našice Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Vanja Knežević Ind Ž Našice Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) KRISTINA KOSTELAC ŠKOLA TRČANJA ORAHOVICA Ž ORAHOVICA Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Ines Kršćanski Individualac Ž Višnjevac Hrvatska 0 0
Rekreacijska (11km) Lucija Lisica   Ž Umag Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Vlatka Lovrenc-Poljanac Ind Ž Virovitica Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Ivana Mesić Kiš   Ž Našice Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Helena Vonić SRK Baraber Ž Valpovo Hrvatska 0 0
Rekreacijska (11km) Marija Vučinić   Ž Orahovica Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Stanislava Vuković Škola trčanja Orahovica Ž Orahovica Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Perica Brainović   M Slavonski Brod Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Ivan Cuca Škola trčanja Orahovica M Orahovica Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Slaven Dugalić Toffolini   M Slavonski Brod Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) KREŠIMIR KOSTELAC ŠKOLA TRČANJA ORAHOVICA M ORAHOVICA Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Marina Lozić URT "Nexe Team" Našice M Našice Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Matija Lukina TK i AK Rudolf Perešin Gornja Stubica M Gornja Stubica Hrvatska 200 Da
Rekreacijska (11km) Darko Majdenić SRK Baraber M Valpovo Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Damir Nenadić SRK Baraber M Bistrinci Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Mario Pavičić NexeTeam Našice M Našice Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Robert Poljanac Ind M Virovitica Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Tomislav Škegro   M Slavonski Brod Hrvatska 150 Da
Rekreacijska (11km) Zeljan Turalija SRK Baraber M Valpovo Hrvatska 0  
Rekreacijska (11km) Marin Vlahović CIPLIĆI M Zagreb Hrvatska 0 0
Volonter Martina Maloča SRK Baraber Ž Ivanovci Hrvatska 0  
Volonter Ana Nemet Đurđević Baraber Ž Valpovo Hrvatska 0  
Volonter Dunja Straka SRK Baraber Ž Belišće Hrvatska 0  
Volonter Krunoslav Bencek SRK Baraber M Niza Hrvatska 0  
Volonter Antonio Dujmović SRK Baraber M Valpovo Hrvatska 0  
Volonter Boris Đurđević Baraber M Valpovo Hrvatska 0  
Volonter Ivan Heđi SRK Baraber M Valpovo Hrvatska 0  
Volonter Jasenko Kardum   M Belišće Hrvatska 0  
Volonter DAMIR KLIGL SRK BARABER M IVANOVCI Hrvatska 0  
Volonter Dario Novoselić SRK BARABER M Valpovo Hrvatska 0  
Volonter Marko Pavić SRK Baraber M Belišće Hrvatska 0  
Volonter Velimir Rupčić Srk Baraber M Bistrinci Hrvatska 0  
Volonter Krešimir Valentić Srk Baraber M Češljakovci Hrvatska 0  
Records 1 to 74 of 74
©2019 J. K. Gašo